CİLDİNİZDE LEKE, KIZARIKLIK, AKNE GİBİ PROBLEMLER VARSA VE PROBLEMLERİNİZ ÖZELLİKLE CİDDİYSE DERMOKOZMETİK ÖZELLİKLİ TEDAVİ ÜRÜNLERİNİ TERCİH ETMENİZ YARARINIZA OLUR.


KIŞ DÖNEMİ İÇİN KULLANACAĞINIZ YÜZ VE VÜCUT NEMLENDİRİCİNİZİN, NEM TUTMA ÖZELLİĞİ YÜKSEK İÇERİĞE SAHİP OLMASINA VE CİLDİNİZİ TEKRARA YERVERMEKSİZİN UZUN SÜRE NEMLİ TUTMASINA DİKKAT ETMENİZDE FAYDA VARDIR.


 

Vücudunuzun nem kaybı için kullanacağınız vücut ürünü, az miktarla kullanımla çok daha uzun süreler neminizi sağlayacak özellikte olmalıdır. Nem sağlarken yeniden yapılandırmayı da sağlıyorsa daha iyi sonuç alabilirsiniz.


Yüz dışındaki vücut bölümlerine komple ya da bölgesel uygulanan ürünlerdir. Bazen yüz ürünleri vücuda da uygulanabilir. Genelde vüct problemlerini çözmeye yönelik, kuruluğa karşı kullanılan ve daha geniş alanlara uygulanan ürünlerdir. Bu ürünlerin büyük bir kısmı diğer vücutla ilgili tedavilere yardımcı, hamile bakım ürünlerine destek amaçlı da kullanılabilirler. Daha büyük miktarda, daha büyük ambalajlarda sunulan ürünlerdir. Bu konu hakkında toplam 78 adet ürün bulunmaktadır.