CİLDİNİZDE LEKE, KIZARIKLIK, AKNE GİBİ PROBLEMLER VARSA VE PROBLEMLERİNİZ ÖZELLİKLE CİDDİYSE DERMOKOZMETİK ÖZELLİKLİ TEDAVİ ÜRÜNLERİNİ TERCİH ETMENİZ YARARINIZA OLUR.


SAÇ BAKIMI İÇİN KULLANACAĞINIZ SUYUN SERTLİĞİ FAZLAYSA VE BANYO SONRASI SAÇINIZ SERTLEŞİYORSA DAHA NEMLENDİRME ÖZELLİĞİ YÜKSEK (DÖKÜLME KARŞITI ŞAMPUANLAR DAHA ÇOK KURUTUR) ŞAMPUANLARI YA DA ŞAMPUAN SONRASI DOĞAL İÇERİĞİ YÜKSEK SAÇ KREMİ UYGULAMASI YAPINIZ.

 


 

Saç dökülme probleminizle ilgili ürün seçiminde, doktor,eczacı ya da bu konuda eğitimli sağlık uzmanı tarafından dökülme türünüzü belirleyerek yapılan ürün seçimini tercih ediniz.


Genelde saç bakımı, saç problemlerini engelleme (özellikle saç dökülmesi, kepek gibi) , daha canlı ve sağlıklı saça sahip olmak için saça uygulanan ürünlerdir. Şampuanlar, saç kremleri, losyonlar, saç maskeleri, saça şekil veren ürünler başlıcalarıdır. Saç dökülmesi tedavisine yardımcı ya da sorunun geciktirilmesi ve daha iyi duruma getirilmesi için çok sayıda ürün bu guruba girer. Saçlı deriye uygulanan bazı tedaviye yardımcı ürünleri de kapsar. Bu konu hakkında toplam 82 adet ürün bulunmaktadır.