CİLDİNİZDE LEKE, KIZARIKLIK, AKNE GİBİ PROBLEMLER VARSA VE PROBLEMLERİNİZ ÖZELLİKLE CİDDİYSE DERMOKOZMETİK ÖZELLİKLİ TEDAVİ ÜRÜNLERİNİ TERCİH ETMENİZ YARARINIZA OLUR.


Cildiniz hassas ve en ufak şeye tepki verip kızarıyorsa ve makyaj yapmak istiyorsanız; dermokozmetikler içerisindeki doğal makyaj ürünlerini tercih edebilir ve güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler, hem kendi mineral içeriklerinden kaynaklanan yatıştırma ve güneşten koruma faktörleri ile de tedaviye olumlu katkı sağlarlar.


 

Hassas cilde sahipseniz ve normal ürünleri kullandığınızda cildiniz tepki veriyorsa; özellikle üzerinde sensitive=hassas yazan ürünleri tercih ediniz.


Bazı ciltler normal ciltlere yönelik ürünleri kullandıklarında problem yaşıyabilir. Bu sebeple bu ciltlere yönelik olarak probleme yol açmayan özel ürünler üretilir. Kızarıklık, hassasiyet, kılcal damarların yüzeyde olması, pullanma, normal cilt ve vücut ürünlerine tepki hassas ciltlerin bazı problemleridir. Tedaviye yönelik olarak üretilmiş bazı özel ürünlerle yatıştırıcı nitelikteki bazı ürünler bu gurup ürünler içinde açıklanmıştır. Bu konu hakkında toplam 108 adet ürün bulunmaktadır.