CİLDİNİZDE LEKE, KIZARIKLIK, AKNE GİBİ PROBLEMLER VARSA VE PROBLEMLERİNİZ ÖZELLİKLE CİDDİYSE DERMOKOZMETİK ÖZELLİKLİ TEDAVİ ÜRÜNLERİNİ TERCİH ETMENİZ YARARINIZA OLUR.


 

Dudağınızın daha dolgun gözükmesi için; kullanacağınız ürünün bu işi daha uzun sürede, yavaş yavaş ve doğal içeriği ile sağlamasına özellikle dikkat ediniz.


 

Dudağa sürülen ürünler; ağız yoluyla sistemik etki gösterebileceklerinden, bu ürünlerin seçiminde daha az kimyasal içeriğe sahip daha çok doğal içeriğe sahip bitki özleri, yağları içerenleri tercih ediniz.


Dudak ve ağız kenarı ile ilgili kuruluk, çatlama, kırışıklık gibi çeşitli dış faktörlerle oluşan problemlerin giderilmesine yönelik ürünlerdir. Özellikle ilaç kullanımına bağlı ve fiziksel dış etkenlerle oluşan dudak kuruluk ve hasarlarının giderilmesinde oldukça etkilidirler. Bu ürünler dudağın kuruluğunu giderip, bakım yaparken aynı zamanda dudak görünümünü dolgunlaştırma, düzeltme, kırışıklık giderme, renk verme fonksiyonlarını da sağlayabilirler. Bu konu hakkında toplam 34 adet ürün bulunmaktadır.