CİLDİNİZDE LEKE, KIZARIKLIK, AKNE GİBİ PROBLEMLER VARSA VE PROBLEMLERİNİZ ÖZELLİKLE CİDDİYSE DERMOKOZMETİK ÖZELLİKLİ TEDAVİ ÜRÜNLERİNİ TERCİH ETMENİZ YARARINIZA OLUR.


 

Saç dökülmesi ya da saç problemlerini azaltmak için kullanacağınız tabletlerde; folik asit, çinko, biotin, b kompleks vitaminleri, darı ekstresi, üzüm çekirdeği ekstresi gibi saç metabolizmasında etkinliği olan, doğal vitamin ve bitkisel içerikler bulunmalıdır.


 

Dışarıdan kullanılan ürünlerle kıyaslandığında ağızdan alınan uygun içeriklere sahip cilt ve saç tabletleri ile; cilt,saç ve tırnaklarınızdaki değişim daha hızlı, daha belirgin, daha fark edilir olacaktır.


Cildiniz ve saçınızın yapısına giren doğal içerikleri barındıran ve cilt ve saçınızın sağlıklı görünmesini sağlayan mineral, vitaminleri içeren ağızdan alınan ürünlerdir. Özellikle yaşlanma karşıtı, cilde nem sağlama, kırışıklıkların derinliğini azaltma, daha sağlıklı cilt elde etme, cilt problemlerini giderme, tırnak besleyici, tırnak problemlerini giderme, saç problemlerini giderme amaçlarıyla kullanılırlar. Bu konu hakkında toplam 19 adet ürün bulunmaktadır.