CİLDİNİZDE LEKE, KIZARIKLIK, AKNE GİBİ PROBLEMLER VARSA VE PROBLEMLERİNİZ ÖZELLİKLE CİDDİYSE DERMOKOZMETİK ÖZELLİKLİ TEDAVİ ÜRÜNLERİNİ TERCİH ETMENİZ YARARINIZA OLUR.


Yaşlanma karşıtı olarak kullanacağınız ürün içeriğinde; cilt neminizi tamamlayıcı içeriklerle beraber; yaşlanmaya karşı kullanılan Coenzyme Q10, DMAE, Peptidler, Alfa Lipoik Asit, C vitamini içerikleride kombine halde bulunmalıdır.


 

Cildiniz için seçeceğiniz yaşlanma karşıtı ürününüzün, cilt yaşınıza uygun olmasına dikkat ediniz. Aksi taktirde cildinize ağır gelerek çeşitli cilt problemlerine yolaçabilir.


 

Yaşlanma karşıtı ürün kullanacaksanız; bu ürününüzü mutlaka ağızdan alacağınız cilt besleyici tabletlerle destekleyiniz.


Yaşlanma doğal bir süreçtir. Bu süreç yavaşlatılabilir, durdurulabilir ya da bu sürece destek olan unsurlar ortadan kaldırılabilir. Genellikle kırışıklıkları çok kısa sürede daha iyi gösteren ya da ileriye dönük derinliklerini azaltan, cildi daha sıkı gösteren, cilt ovalini toparlayan, cilt eksikliklerini tamamlayan, cildi besleyen ürünlerdir. Bazı ürünlerde daha hızlı etki göstererek ya da ciltteki kötü görünümü daha iyiye çevirerek bu gurupta yeralırlar. Bu konu hakkında toplam 193 adet ürün bulunmaktadır.