CİLDİNİZDE LEKE, KIZARIKLIK, AKNE GİBİ PROBLEMLER VARSA VE PROBLEMLERİNİZ ÖZELLİKLE CİDDİYSE DERMOKOZMETİK ÖZELLİKLİ TEDAVİ ÜRÜNLERİNİ TERCİH ETMENİZ YARARINIZA OLUR.


KIŞ DÖNEMİ İÇİN KULLANACAĞINIZ YÜZ VE VÜCUT NEMLENDİRİCİNİZİN, NEM TUTMA ÖZELLİĞİ YÜKSEK İÇERİĞE SAHİP OLMASINA VE CİLDİNİZİ TEKRARA YERVERMEKSİZİN UZUN SÜRE NEMLİ TUTMASINA DİKKAT ETMENİZDE FAYDA VARDIR.


 

Yaşlanma karşıtı olarak kullandığınız ürünlerden alacağınız performansı artırmak için; cildinizin nemini koruyunuz. Termal su içeren ürünler cildin nemini sağlamada içerdikleri termal su ile nem sağlamaya katkıda bulunurlar.


Sağlıklı bir cilt, normal neme sahip bir cilttir. Bu guruba giren ürünler; çeşitli sebeplerle nemini kaybetmiş ya da kaybetmekte olan ciltlere nemini sağlarlar. Yaşımız, güneş, kullanılan ilaçlar, ürün kullanmama ya da yanlış ürün kullanımı, hormonal sebepler gibi nedenlerle yüzümüz ya da vücudumuz nem bakımından sağlıksız duruma gelebilir. Nemlendirici içerikler, yaşlanma karşıtı ürünler, güneşten koruyucu ürünler gibi bazı ürün guruplarının etkinliğini artırmada eşlik ederler. Bu konu hakkında toplam 129 adet ürün bulunmaktadır.