CİLDİNİZDE LEKE, KIZARIKLIK, AKNE GİBİ PROBLEMLER VARSA VE PROBLEMLERİNİZ ÖZELLİKLE CİDDİYSE DERMOKOZMETİK ÖZELLİKLİ TEDAVİ ÜRÜNLERİNİ TERCİH ETMENİZ YARARINIZA OLUR.


 

Emzirme döneminde göğüs ucu bakımı için kullandığınız krem; doğal ve bebeğe emzirme ile geçse bile problemlere yol açmayacak içeriğe sahip olmalıdır.


 

Hamilelik döneminde karın bölgesi çatlağı önlemek ve bu bölgeye nem sağlamak amaçlı kullandığınız ürünün; anneye ve bebeğe zarar olasılığını en aza indirmek için; nem ve elastikiyeti, içerdiği doğal ve bitkisel içeriklerle sağlayan ürünleri tercih ediniz.


Hamilelik başlangıcından hamilelik sonu ve hatta emzirme döneminde de bayanların rahatlıkla kullanabilecekleri güvenilir ürün gurubudur. Hamilelik döneminde ciltte ve vücutda gerçekleşen değişikliklerle, oluşan sorunlara karşı mücadele ederler. Cilde nem ve elastikiyet kazandıran çatlak önleyici bazı ürünlerde (kremler ve tabletler) bu ürün gurubu içerisindedir. Temel nitelikleri; hamilelik ve emzirme döneminde karşılaşılan sorunların önlenmesi ve giderilmesine yardımcı, hamile bayan ve bebeğe zarar vermeyen doğal ya da doğala yakın içerikli ürünler olmalarıdır. Bu konu hakkında toplam 39 adet ürün bulunmaktadır.