CİLDİNİZDE LEKE, KIZARIKLIK, AKNE GİBİ PROBLEMLER VARSA VE PROBLEMLERİNİZ ÖZELLİKLE CİDDİYSE DERMOKOZMETİK ÖZELLİKLİ TEDAVİ ÜRÜNLERİNİ TERCİH ETMENİZ YARARINIZA OLUR.


 

Göz kapağı düşüklüğü problemi için kullanacağınız göz ürününün içeriğinde, yaşlanma karşıtı ve özellikle peptid içeriklerinin bulunup bulunmadığına dikkat ediniz.


 

Göz etrafınızda lekelenme problemi varsa ya da yatkınsa; göz kremi seçiminizde, güneşten koruma faktörü de içeren göz kremlerini tercih edebilirsiniz.


 

Göz bakım ürünlerini göz etrafına uygularken; ürün üreticileri tarafından öngörülen ya da uygun şekilde yapılan göz masajı uygulaması üründen sağlayacağınız etkinliği kat kat artıracaktır.


Göz çevresinde kırışıklık, gözaltı torba ve morluk,gözkapağı düşüklüğü gibi gözle ilgili problemlerin giderilmesine yardımcı olan ürünlerle birlikte; gözümüzün bakımı ve daha güzel gözükmesine yardımcı, kaş ve kirpik bakım ürünleri de bu gurup içerisinde bulunmaktadır. Göz derisinin,normal ciltten farklılığı nedeniyle daha özenle ve daha hassas olarak hazırlanmış ürünlerdir. Bu konu hakkında toplam 83 adet ürün bulunmaktadır.